O NAS

Firma Kas-Bud działa już od ponad dziesięciu lat na rynku szeroko pojętego budownictwa. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że możemy Naszym Klientom zaoferować zaawansowane rozwiązania w oparciu o nowoczesne technologie i metody ich realizacji. Cechuje Nas indywidualne podejście do Klienta, które łączymy z estetyką wykonania, niską ceną oraz wysokością jakością oferowanych usług.

Od 1999 roku, kiedy zrealizowaliśmy nasze pierwsze zlecenie, wiele zmieniło się w sposobie wykonywania przez nas działań. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od prowadzenia kompleksowych prac brukarskich, a następnie wraz ze zdobywanym doświadczeniem rozszerzaliśmy  ofertę. Obecnie możemy podjąć się nawet dużych projektów z zakresu: prac ziemnych, kanalizacyjnych, wyburzeniowych czy drogowych. Wiemy jak ważni są ludzie i sprzęt, dlatego Nasi pracownicy posiadają nie tylko doświadczenie zdobyte w kraju, ale również w całej Europie Zachodniej. Posiadamy szeroką bazę maszyn oraz niezawodnego, prezentującego najwyższe walory użytkowe sprzętu. Dzięki temu zawsze dotrzymujemy terminów, a nasze ceny są konkurencyjne.
   
Jednymi z naszych działań są prace: brukarskie, drogowe, ziemne i kanalizacyjne, które wykonujemy zarówno na wielkopowierzchniowych terenach, np. przed centrami i galeriamii  handlowymi, hipermarketami, bazami spedycyjnymi czy halami produkcyjnymi, jak i prace "artystyczne" nadające modernizowanej powierzchni indywidualny i niepowtarzalny charakter. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wyburzeniowe i rozbiórkowe, ponadto zajmujemy się recyklingiem gruzu, utylizacją odpadów oraz niwelacją terenu po wyburzonych obiektach. Uzyskany podzczas prac, wartościowy materiał przeznaczamy dla odbiorców wykorzystujących ten surowiec, jako kruszywo pod budowę dróg i placów.

Wśród naszych kluczowych klientów znajdziecie Państwo m.in.: hipermarkety, centra logistyczne, fabryki. W ostatnich latach rozszerzyliśmy swoją ofertę o Generalne Wykonawstwo pod klucz obiektów mieszkalnych, handlowych i użyteczności publicznej. Ponadto specjalizujemy się w pracach rozbiórkowych metodą mechaniczną i wybuchową obiektów szkieletowych i budowlanych wykonanych w różnej technologii.

KAS-BUD Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane
Krużlowa Niżna 101, 33-325 Krużlowa Wyżna
tel.: (18) 533 04 24
www.kas-bud.eu
e-mail: kas-bud@kas-bud.eu